شرایط گارانتی تلفن همراه

مشتری گرامی خواهشمند است پیش از خرید گوشی ، تمام شرایط گارانتی را مطالعه فرمائید. خرید گوشی با گارانتی امین همراه به منزله قبول تمامی موارد مندرج شده می باشد.
تعهدات شرکت:
شرکت آروین تجارت امین همراه خدمات پس از فروش گوشی های موبایل سامسونگ، اپل، شیائومی، آنر، هوآوی، اچ تی سی، ال جی، اوپو، لنوو، وی وو، نوکیا و موتورولا را با شرایط مندرج در کارت گارانتی دستگاه و سایت شرکت در قبال هرگونه خرابی هجده ماه از تاریخ فعالسازی آن گارانتی مینماید.
تاریخ شروع گارانتی با مراجعه به سایت aminhamrahco.com یا aminhamrah.com و پر نمودن فرم ثبت محصول ارائه میگردد و تاریخ فاکتور خرید ملاک شروع گارانتی نیست
گارانتی محصولات مطابق تاریخ  کارت گارانتی  و یا فعال سازی ونحوه چک نمودن آن با ارسال پیامک به شماره 09038651870 و یا وب سایت  aminhamrahco.com یا  aminhamrah.com مقدور میباشد .
گوشی مطابق با مدل، شماره سریال، شماره IMEI و مدت زمان مندرج در این کارت بر اساس ضوابط استاندارد کارخانه سازنده موجود بر روی سایت یا مذکور در دفترچه راهنمای داخل جعبه مشمول گارانتی می باشد.
گارانتی هجده ماهه  تنها شامل گوشی بوده و ملحقات از قبیل باتری،شارژر و غیره مطابق دستور اللعمل ها بمدت دوازده ماه گارانتی میگردد.
مدت زمان تعمیر دستگاه پنج روز تعین میگردد ، کلیه گوشی های گارانتی بنا به هرعللی ( مانند نبود قطعه / مشکلات فنی و … ) بیش از 1 هفته در مرکز این شرکت تعمیرنگردد گوشی تعویض می گردد و یا در ازای هر روز تاخیر  سه روز  گارانتی لحاظ می گردد . در صورت درخواست مشتری جهت گوشی امانی گوشی با مشخصات و امکانات گوشی مشتری تا زمان اتمام تعمیرات و تحویل به مشتری در اختیار متقاضی قرار میگیرد .
محصولات فروخته شده شرکت مطابق فاکتور مشتری و تاریخ فعالسازی آن یک ماه  پس از خرید در صورت مشکل سخت افزاری تعویض می گردند همچنین درصورت داشتن ایراد ذاتی  تا یک ماه پس از فعال سازی دستگاه تعویض میگردد ،تعویض  دستگاه در مواقعی که یک ایراد پس از دوبار تعمیر رفع نشود.
کلیه گوشی های گارانتی و غیر گارانتی تمامی تعمیرات و قطعات تعویض شده شش ماه ضمانت تعمیر و تامین قطعه را دارا می باشد .
درصورتی که گوشی پذیرش شده در مراکز این شرکت به هر دلیلی آسیب ببیند . ( توسط تعمیرکار / حمل و نقل / پرسنل پذیرش ) شرکت مکلف به جبران خسارت و جلب رضایت مشتری می باشد .
در صورت بروز حوادث غیر مترقبه در دوره ضمانت ، زمان مورد نظر) بازگشایی سازمان های ذیربط ( به دوران ضمانت اضافه میگرد.
دستگاه از تاریخ فعالسازی و فاکتور خرید معتبر به مدت 18 ماه تحت ضمانت خرابی های ناشی از ساخت میباشد.
دستگاه به مدت 7 روز از تاریخ فعالسازی و فاکتور خرید معتبر، در صورت داشتن ایراد سخت افزاری ناشی از ساخت دارای شرایط تعویض میباشد.
دستگاههای دارای باطری خارجی ، 3 ماه از تاریخ فعالسازی دستگاه و فاکتور خرید معتبر تحت ضمانت میباشد.
دستگاههای دارای باطری داخلی ، مطابق با گارانتی دستگاه به مدت 18ماه از تاریخ فعالسازی دستگاه و فاکتور خرید معتبر تحت ضمانت میباشند.
موارد ابطال گارانتی:
بروز هرگونه اشکال فنی ناشی از ضربه، شکستگی، نفوذ آب، مواد شیمیایی، آتش، نوسانات برق، گرد و غبار شدید، هرگونه دستکاری و تعمیر غیر اصولی توسط افراد متفرقه.
هر نوع دستکاری، خدشه یا کنده شدن شماره سریال و شماره IMEI، (بصورت فیزیکی و یا نرم افزاری) بطوریکه مشخصات گوشی غیر قابل شناسایی باشد، همراه با عدم تطبیق شماره سریال گوشی با شماره مندرج در ضمانت نامه.
نصب نرم افزارهای راه انداز سیستم غیر اوریجینال، برنامه های کاربردی، آلودگی به ویروس و Jailbreak/Root که موجب اختلال در کار گوشی گردد..
باز شدن و یا دست خوردگی پیچ های دستگاه به هر دلیل توسط مالک، شخص ثالث و یا تعمیر کار «خارج از مراکز امرتات»، منجر به ابطال گارانتی دستگاه می‌شود.
هرگونه تغییر در قطعات سخت افزاری و استفاده از آداپتور و کابل های متفرقه
موارد خارج از تعهدات شرکت
استفاده غیراصولی از دستگاه و عمل نکردن به استانداردهای تعیین شده و دستور العملهای ذکر شده در دفترچه راهنما و مذکور در سایت شرکت.
خرابی پیکسل تا پنج عدد بر اساس جداول استاندارد ارائه شده توسط کارخانه سازنده (مندرج در سایت کارخانه سازنده).
ایجاد لکه های سفید، مشکی و یا روشن و خطوط افقی و یا عمودی بر روی صفحه نمایش.
کاهش ظرفیت باتری بر اثر استهلاک طبیعی، و یا عدم رعایت دستورالعمل های ارائه شده توسط کارخانه سازنده به عنوان خرابی باتری تلقی نمیشود.
بازیابی رمز عبور Apple ID / Google ID
مخدوش شدن یا از بین رفتن اطلاعات موجود بر روی دستگاه در فرایند تعمیرات. هرگونه نصب برنامه پس از برطرف شدن مشکل سخت افزاری شامل هزینه میباشد.
هرگونه عملیات نرم افزاری شامل ریکاوری، نصب برنامه ها و …. شامل هزینه خواهد بود.
توضیحات ضروری
پذیرش گوشی دلیلی بر گارانتی بودن آن نیست و تائید گارانتی تنها پس از بررسی کارشناسان صورت میگیرد.
اگر موقع پذیرش گزینهFind My iPhone گوشی شما روشن میباشد. حتما آنرا خاموش نمایید.
به دلیل نیاز به شناخت علت اصلی بروز اشکال و در نتیجه تعمیر هر چه سریعتر آن، بهتر است دستگاه توسط شخص کاربر به واحد خدمات پس از فروش تحویل داده شود.
چنانچه در پی درخواست مشتری گوشی تعمیر شده برای ایشان ارسال گردد مسئولیت بروز تمام حوادث احتمالی متوجه مشتری خواهد بود.
و در انتها کادر متخصص این شرکت آماده پاسخگویی به کلیه سوالات نرم افزاری و فنی شما میباشد.